Застанете! Чудовишта!
Сказнувалка

Застанете! Чудовишта!

Шифра на артикл: 052154
ISBN: 9786086621858
Код на производителот: 52154
Автор: Марк Јансен
Достапно веднаш
0 МКД
550 МКД
550 МКД
8,90 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Две сестрички одат да го предадат отпадот. Приколката од нивниот велосипед е полна со старо железо. Арно ама, по пат ги запираат големи, ужасни чудовишта… Што ли сакаат овие грозни суштества? Ќе успеат ли девојчињата да побегнат од нивните канџи? Дознај во оваа забавна и страшна сликовница, во која има само еден збор: Застанете!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници со тврди страници
Автор Марк Јансен
Издавач Сказнувалка
Возраст 4+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2022
Број на страници31

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Rod Campbell
Цена 499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 120 МКД
1,94 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.21 MB