Даро - картонска сликовница
Даро - картонска сликовница
Даро - картонска сликовница
Даро - картонска сликовница
Светот на Биби

Даро - картонска сликовница

Шифра на артикл: 061514
ISBN: 9786082720661
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Запознај го Даро! Едиција од картонски книги наменети за нашите најмали обожаватели.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници со тврди страници
Автор Билјана Црвенковска
Издавач Светот на Биби
Возраст 0 - 3 години
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2023
Број на страници8
Димензија15h15 sm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Rod Campbell
499 МКД
8,07 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.06 MB