Hug
Академска Книга

Hug

Шифра на артикл: 093433
ISBN: 9780744582734
Автор: Jez Alborough
Достапно веднаш
0 МКД
599 МКД
599 МКД
9,69 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Like a wordless book, the story unfolds through a series of expressive pictures. . . . Alborough makes clear . . . the elation the animals gain from their shared affection. — Publishers Weekly (starred review)
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници со тврди страници
Автор Jez Alborough
Издавач Академска Книга
Јазик Англиски
Повез Мек повез
Година на објавување2005
Број на страници32

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Rod Campbell
499 МКД
8,07 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB