Мојата бебешка книгичка - Бројки/Први зборови
Мојата бебешка книгичка - Бројки/Први зборови
Мојата бебешка книгичка - Бројки/Први зборови
Мојата бебешка книгичка - Бројки/Први зборови
Топер

Мојата бебешка книгичка - Бројки/Први зборови

Шифра на артикл: 096047
ISBN: 9786082087542
Достапно веднаш
0 МКД
120 МКД
120 МКД
1,94 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Симпатично картонско издание за вашите најмали. Големи илустрации и едноставен принцип за првата средба со основните зборови i едноставен принцип за првата средба со бројките. Димензии: 160 x 160 mm, 10 стр. ЦЕНАТА СЕ ОДНЕСУВА НА ЕДНА СЛИКОВНИЦА! Во забелешка во нарачката можете да ни посочите дали сакате да ја нарачате Бројки или Први зборови.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници со тврди страници
Автор Група автори
Издавач Топер
Возраст 1+ години
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Број на страници10

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Rod Campbell
499 МКД
8,07 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.06 MB