Сет сликовници - Моите први животни
Топер

Сет сликовници - Моите први животни

Шифра на артикл: 096077
ISBN: 9786082087825
Достапно веднаш
0 МКД
570 МКД
570 МКД
9,22 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Покрај тоа што со овие сликовници подобро ќе ги запознаеме животните, исто така може и да се забавуваме со часови играјќи игри за меморија, правејќи конструкции и сложувајќи ја илустрацијата од фармата. Сет полн со забава, наменет за најмалечките! Димензии: 210×240 mm, 12 картонски сликовници по 10 страници.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници со тврди страници
Автор Ирена Станојевич
Издавач Топер
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2023
Број на страници120

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Rod Campbell
499 МКД
8,07 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB