Меки сликовници - 10 наслови
Топер

Меки сликовници - 10 наслови

Шифра на артикл: 000355
ISBN: 9786082082004
Код на производителот: 355
Издавач: Топер
Достапно веднаш
0 МКД
110 МКД
110 МКД
1,78 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Прелистајте ги страниците, погледнете ги сликите и научете ги бројките, буквите, боите, формите, спротивностите, овошјето и зеленчукот. Запознајте ги животните и нивните младенчиња. Цената се однесува на една сликовница. Во забелешка во нарачката можете да ни посочите кој наслов сакате да го нарачате.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Издавач Топер
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2012
Број на страници18

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 343 МКД
5,55 EUR
Заштеда 30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Дора Гимеши
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Заштеда 30%
700 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.24 MB