Бабините приказни
Топер

Бабините приказни

Шифра на артикл: 000540
ISBN: 9786082082998
Код на производителот: 540
Достапно веднаш
0 МКД
320 МКД
320 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Баба ги раскажува најдобрите приказни на светот! Придружи им се на Џојс, Теди и на Алекс додека баба им им раскажува за страшните гусари и за децата со чудни црвени точки по лицето, за едно палаво момче по име Робин, кого го искарале неговите паста и четкичка за заби, училишен ранец и будилник! А потоа следува приказната за Црвенкапа и за лошиот волк, кој сакал да ја голтне, а и за Пинокио, чијшто нос секогаш растел се подолг и подолг кога ќе кажел лага!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Субхоџит Сањал
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2014
Број на страници79

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
Sačuvano u omiljne
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Joseph Coelho
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.42 MB