Различно, но исто
Бата Прес

Различно, но исто

Шифра на артикл: 001157
Баркод: 9786082530369
Код на производителот: 1157
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Едно женско јаре беше различно од другите. Предните нозе му беа повредени и не можеше да трча со другите кози низ полето и многу беше тажно поради тоа. Но козарот се сети како може да ѝ помогне на малата коза. ќе успее ли козарот да ѝ помогне на козичката да трча со другите кози и да биде среќна? Оваа книга им помага на децата да развијат: • Пријателство • Соработка • Помагање • Трудолјубивост • Споделување И да ги разберат: • Светот на жживотните • Разликите
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Феридун Орал
Издавач Бата Прес
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници28

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 343 МКД
5,55 EUR
Заштеда 30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Дора Гимеши
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Заштеда 30%
700 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.37 MB