На пат за Таратамбо
Едука Мак

На пат за Таратамбо

Шифра на артикл: 002714
Баркод: 9786084737322
Код на производителот: 2714
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
На пат за Таратамбо е книга за деца во која на пластичен, илустративен и стиховен начин се раскажува за замислената земја Таратамбо.Песот Бало и покрај тоа што воопшто не се поместува од прозорот на тета Гета, е неуморен патник и голем авантурист, или само има желба за тоа. Во секој случај неговите соништа се отворени за секој од нас, па воопшто не ни е тешко да бидеме сведоци на најчудната, најубавата, најслатката земја на светот, Таратамбо.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Трајче Кацаров
Издавач Едука Мак
Јазик Македонски
Година на објавување2016
Број на страници36

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 343 МКД
5,55 EUR
Заштеда 30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Дора Гимеши
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Заштеда 30%
700 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.37 MB