Ѕвони Ѕвон за Бон Тон
Едука Мак

Ѕвони Ѕвон за Бон Тон

Шифра на артикл: 002913
ISBN: 9786084737193
Код на производителот: 2913
Достапно веднаш
0 МКД
200 МКД
200 МКД
3,24 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Со примена на овој прирачник се очекува децата да се стекнат со основни знаења за БОНТОНОТ, кои најдолго траат во животот, да развијат љубопитност, самостојност и иницијатива во стекнување на навиките за правилно и културно однесување, изразување и комуницирање во средината во која престојуваат и во одредени животни ситуации.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Ели Маказлиева
Издавач Едука Мак
Јазик Македонски
Година на објавување2014
Број на страници30

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.23 MB