Екодете приказна плете
Едука Мак

Екодете приказна плете

Шифра на артикл: 002915
Баркод: 9786084737346
Код на производителот: 2915
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Прирачникот има за цел развивање свест кај децата од 4-6 годишна возраст за значењето и важноста на зачувувањето и заштитата на животната средина и создавање здрави еколошки навики. Прирачникот има задача да даде поддршка на стекнување на сознанијата на децата, за најактуелните еколошки теми како што е РЕЦИКЛИРАЊЕТО и ЧУВАЊЕ НА ЖИВОТНАТА СРЕДИНА, што подразбира воспитување на навиките за правилен раст и развој. Овој едукативен прирачник-сликовница е одобрен за употреба во детските градинки и другите установи за деца во РМ.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Ели Маказлиева
Издавач Едука Мак
Јазик Македонски
Година на објавување2016
Број на страници36

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 343 МКД
5,55 EUR
Заштеда 30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Дора Гимеши
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Заштеда 30%
700 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.37 MB