4 годишни времиња
Едука Мак

4 годишни времиња

Шифра на артикл: 002916
ISBN: 9786084737223
Код на производителот: 2916
Достапно веднаш
0 МКД
240 МКД
240 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Интегрирана едукативна сликовница за годишните времиња што нуди содржини за секое годишно време, синтетизирани низ песни и приказни за секој месец во годината.Неопходно прирачно средство за децата,зашто го олеснува учењето за карактеристиките на годишните времиња и промените во природата, ја буди детската фантазија, а со сликите ја предизвикува детската љубопитност.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Ели Маказлиева
Издавач Едука Мак
Јазик Македонски
Година на објавување2015
Број на страници72

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Joseph Coelho
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.41 MB