Мачорот Мури
Темплум

Мачорот Мури

Шифра на артикл: 005190
Баркод: 9786084658689
Код на производителот: 5190
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Забавна, илустрирана приказна за деца во која дознаваме за авантурите на црниот мачор Мури во Мачкин Град – во крчмата „Кај веселата крава“, во слаткарницата „Мачкини јазици“, во бижутеријата „Мачкини солзи“, на фудбалскиот натпревар помеѓу мачкините клубови Муцтек и Мацкес…
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Каетан Кавиц
Издавач Темплум
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници24

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 343 МКД
5,55 EUR
Заштеда 30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Дора Гимеши
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Заштеда 30%
700 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.36 MB