Плишаниот зајак
Темплум

Плишаниот зајак

Шифра на артикл: 005192
Баркод: 9786084658450
Код на производителот: 5192
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Отпрвин на Плишаниот зајак не му било лесно. Бил обиcхна играcхка, сопственост на едно Момcхе кое имало многу други - па и повозбудливи - играcхки за играње. Тогаш мудриот Кожен Коњ, единствен пријател на Зајакот, му објаснил што знаcхи да се биде Стварен. За Зајакот жживотот станал многу подобар кога Момcхето поcхнало да го сака. Потоа Момcхето се разболело и опасност се надвила и над плишаното суштество. што ќе се слуcхи со него кога лекарот ќе реши да ги исcхисти сите бактерии од куќата? И дали Плишаниот зајак може да стане стварен?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Владимир Лукаш
Издавач Темплум
Јазик Македонски
Година на објавување2015
Број на страници32

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 343 МКД
5,55 EUR
Заштеда 30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Дора Гимеши
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Заштеда 30%
700 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.37 MB