Светот на Биби од А до Ш
Светот на Биби

Светот на Биби од А до Ш

Шифра на артикл: 005477
ISBN: 9786086624507
Код на производителот: 5477
Достапно веднаш
0 МКД
490 МКД
490 МКД
7,93 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Здраво, јас сум Биби. Сакам да ви раскажам некои работи за светот околу мене, за мојата куќа, за мојот град, за моето најдобро другарcхе и за моите омилени нешта. А додека ви раскажувам за себе, патем ќе ја науcхиме азбуката, ќе проcхитаме повеќе зборови, ќе пишуваме букви, ќе се подружиме и ќе се насмееме. Сакате? Јеееј!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Билјана С. Црвенковска
Издавач Светот на Биби
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2018
Број на страници32

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.25 MB