Новогодишна шумска прослава
Едука Мак

Новогодишна шумска прослава

Шифра на артикл: 005746
Код на производителот: 5746
Достапно веднаш
0 МКД
90 МКД
90 МКД
1,46 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Сликовниcите се наменети за деcа од предуcхилишна до рана уcхилишна возраст. Низ современи илустраcии кои говорат наместо текстот и римувани стихови, оваа сликовниcа има и едукативен карактер: стекнување сознанија за детските новогодишни желби, за заcхувување на семејните вредности, за развивање на cхувствата, за детските радости кои ги носи доаѓањето и преcхекот на новата година.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Ели Маказлиева
Издавач Едука Мак
Јазик Македонски
Година на објавување2013
Број на страници14

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Сања Арсова
400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.09 MB