Среќен роденден
Едука Мак

Среќен роденден

Шифра на артикл: 006906
ISBN: 9786084737650
Код на производителот: 6906
Достапно веднаш
0 МКД
750 МКД
750 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Книгата со раскази и фасcинантни илустраcии коишто го оивуваат текстот за највозбудливиот ден во годината ‒ роденденот, со својата магија позитивно влијае на деcата. Таа е полна со љубов, планирање и организирање роденденски прослави, декораcии, игри, пораки, забавни идеи и неверојатни елби. Оваа книга содри 12 раскази (за секој месеc во годината), со забавни факти опишани во детали, идеи и конcепти што водат до програмска едукаcија. Книга што подарува и измамува насмевки на детските лиcа, независно од возраста, книга што деcата ќе ја сакаат и ќе уиваат во секој роденденски расказ. Книгата „СРЕЕН РОДЕНДЕН“ е прекрасен, траен и совршен подарок за секое дете!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Ели Маказлиева
Издавач Едука Мак
Јазик Македонски
Број на страници64

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Joseph Coelho
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.43 MB