Сонувалко
Бегемот

Сонувалко

Шифра на артикл: 008784
ISBN: 9786084869207
Код на производителот: 8784
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„Сонувалко, има време за сонување, подготви се за на училиште!“ – му велеше мајката на малото бувче. Но, дали навистина има време? Ќе ја сонува ли утре пак Белата топка на небото?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Сања Михајловиќ - Костадиновска
Издавач Бегемот
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2019
Број на страници35
Димензија23x16cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Joseph Coelho
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.43 MB