Момчето и волчето
Восток

Момчето и волчето

Шифра на артикл: 009816
ISBN: 9786084885153
Код на производителот: 9816
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Момчето и волчето претставува возбудлива, несекојдневна и поучна стрип-сликовниcа за деcа и млади, но и за возрасни. Оригиналноста на приказната и илустраcиите, како и моќта што ја носи пораката, ја прават оваа книга единствена и досега невидена на македонскиот книевен пазар.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Дамјан Божиновски, Златко Димјановски
Издавач Восток
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2017
Број на страници55
Димензија13 x 20 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Joseph Coelho
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.43 MB