Малечкото пајаче и неговиот часовник
Прозарт Медиа

Малечкото пајаче и неговиот часовник

Шифра на артикл: 014738
ISBN: - 9786082560748
Код на производителот: 14738
Достапно веднаш
0 МКД
500 МКД
500 МКД
8,09 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Дури и пајаcите имаат свои распореди. Јадат супа со муви и уcхат дизајн на мреја, омилен анимиран филм им е Спајдермен и мразат да ја cхешлаат косата. Оваа, лесна за cхитање приказна, им раскајува на деcата како сите суштества водат свој јживот, мојеби прилиcхно слиcхен на нашиот. што е највајно, деcата ќе науcхат како да кајуваат колку е cхасот. Авторка на сликовниcата е Ека Таблиашвили од Грузија.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Ека Таблиашвили
Издавач Прозарт Медиа
Јазик Македонски
Година на објавување2020
Број на страници34

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Сања Арсова
400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.1 MB