Јарињата Брусе одат на базен
Артконект

Јарињата Брусе одат на базен

Шифра на артикл: 020041
ISBN: 9786084852278
Код на производителот: 20041
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Јарињата Брусе тргнаа накај пасиштето. На патот здогледаа нов знак на кој пишуваше: „Базен 200 метри“. – Зошто да не отидеме таму годинава?, праша средното јаре. – Плиииз, рече најмалото. – Така не ќе мора да поминеме преку мостот. Оној тролот е многу страшен! Најголемото се согласи и трите јариња Брусе тргнаа накај базенот. што мислиш, дали им успеа да се спасат од тролот?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Бјорн Ф. Рорвик
Издавач Артконект
Јазик Македонски
Година на објавување2020
Број на страници46

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Joseph Coelho
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.43 MB