Деби Му освојува медалји
Едука Мак

Деби Му освојува медалји

Шифра на артикл: 037539
Баркод: 9786084737865
Код на производителот: 37539
Достапно веднаш
0 МКД
180 МКД
180 МКД
2,91 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Деби Му освојува медали е модерна збирка на раскази наменети за деcа на возраст од 9 години. Во неа се содрани 21 расказ за повеќе видови спортови. За секој расказ има илустраcија во вид на креативен мозаик кој мое да се бои. Илустраcиите се на Ивана Горичан.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Жаклина Мучева
Издавач Едука Мак
Јазик Македонски
Година на објавување2020
Број на страници45

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 343 МКД
5,55 EUR
Заштеда 30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Дора Гимеши
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Заштеда 30%
700 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.36 MB