Ѕверче од бои
Сказнувалка

Ѕверче од бои

Шифра на артикл: 038824
Баркод: 9786086621827
Код на производителот: 38824
Автор: Ана Лјенас
Достапно веднаш
0 МКД
740 МКД
740 МКД
11,97 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Ѕверчето од бои не знае што му се случува. Направило карамбол со емоциите и сега треба да ја расправи мешаницата. Ќе умее ли да ги подреди радоста, тагата, лутината, стравот и спокојот? Ана Лјенас е родена во Барселона. Таа е арт-терапевт, специјализирана за уметност и емоционална едукација, авторка и илустраторка на книги што им помагаат и на големите и на помалите да се нурнат во светот на своите емоции, а нејзината илустрирана книга Ѕверче од бои е клучно дело во таа смисла. Во моментов книгата е бестселер, кој ги помина границите и пропатува низ многу земји во светот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Ана Лјенас
Издавач Сказнувалка
Јазик Македонски
Година на објавување2019
Број на страници41

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 343 МКД
5,55 EUR
Заштеда 30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Дора Гимеши
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Заштеда 30%
700 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.37 MB