Сани, Стела и еден чорап со боја бела
Издавачки центар ТРИ

Сани, Стела и еден чорап со боја бела

Шифра на артикл: 041156
ISBN: 9786084892274
Код на производителот: 41156
Достапно веднаш
0 МКД
200 МКД
200 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Каде се изгуби cхорапот со боја бела? што е мокро, а што е суво? Помогнете им на Сани и Стела во нивниот двор да го пронајдат cхорапот уcхејќи за боите, формите и спротивното знаcхење на зборовите.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Бистра Георгиева
Издавач Издавачки центар ТРИ
Возраст 3 - 5 години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2020
Број на страници28

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Joseph Coelho
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.44 MB