За твојот роденден
Издавачки центар ТРИ

За твојот роденден

Шифра на артикл: 041612
ISBN: 9786082307091
Код на производителот: 41612
Достапно веднаш
0 МКД
690 МКД
690 МКД
11,17 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Ова е твоjа книга. Напишана е за тебе Во неа ќе наjдеш многу приjатели, сосем мали и многу големи, волшебни, чудни, убави и смешни. Тие ти донесоа дарови и приказни за себе и за својот свет. За прекрасен свет, ќе видиш.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Снежана Пејаковиќ-Киковиќ
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Година на објавување2020
Број на страници104

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 343 МКД
5,55 EUR
Заштеда 30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Дора Гимеши
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Заштеда 30%
700 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.24 MB