Кучето што мјаукаше и мачето што џавкаше
Чудна Шума

Кучето што мјаукаше и мачето што џавкаше

Шифра на артикл: 041638
ISBN: 9786086623401
Код на производителот: 41638
Достапно веднаш
0 МКД
550 МКД
550 МКД
8,90 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Приказна за прифаќањето, самодовербата и припадноста. Приказна што им укажува на децата што значи прифаќање на различните од нив, кои имаат исти чувства, желби и потреби, но ги изразуваат на поинаков начин. Приказна што пренесува неколку пораки: 1. колку и да сме различни, сите сме прекрасни на свој начин; 2. секогаш ќе најдеме некој сличен на нас; 3. не сме сами!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Билјана С. Црвенковска
Издавач Чудна Шума
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2020
Број на страници40
Димензија22x22cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Сања Арсова
400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.1 MB