Месечината и јас
Прозарт Медиа

Месечината и јас

Шифра на артикл: 044714
ISBN: 9786082560908
Код на производителот: 44714
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Ако Месечината ви е пријател, никогаш не ви е здодевно ноќе. Можете да играте криенка со неа, или да ги броите ѕвездите. Можете да одите на долго мистериозно патување – со брод! И кога ќе заспиете, таа ќе ве чува цела ноќ. Иако Месечината понекогаш станува тенка како опашката на глувчето, нејзиното пријателство никогаш не пресушува. Патувајте до сонот со оваа убава приказна за необичното пријателство помеѓу Месечината и една девојка!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Андреја Пеклар
Издавач Прозарт Медиа
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2020
Број на страници36
Димензија24x24cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Сања Арсова
400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.09 MB