Светот на Биби: Овошје
Светот на Биби

Светот на Биби: Овошје

Шифра на артикл: 045001
ISBN: 9786084899488
Код на производителот: 45001
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Најмалите уживаат во книги кои имаат ритам, рима и повторување. Кои книги се соодветни за нив❓ Книги со едноставни и светли бои или контрасни слики бидејќи на тој начин може полесно да се фокусираат; Книги со различна текстура; Книги со слики од деца; Меки, водоотпорни, картонски или платнени книги; Книги за храна, транспорт, животни; Книги што имаат илустрации од едноставни предмети/објекти Весела, картонска сликовница наменета за најмалите дечиња преку која ќе ги научат првите поими. Возраст:0-2 години
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Билјана С. Црвенковска
Издавач Светот на Биби
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници12

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Сања Арсова
400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.09 MB