Црвеното топче на МИне
Бата Прес

Црвеното топче на МИне

Шифра на артикл: 045109
ISBN: 9786082531502
Код на производителот: 45109
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Едно сончево, пролетно утро, Мине си играше со своето топче во дворот. Црвеното гумено топче го фрлаше сè повисоко и го фаќаше пред да падне на земја. Кога нејзината мајка ја викна Мине за да ѝ помогне со алиштата, Мине истрча кон неа пред топчето да падне во гнездото. Така започна авантурата на црвеното топче на Мине… Со него си играа верверичките, страчките сакаа да го земат, а мачката се обиде да го фати. Што се случи со топчето на Мине?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Феридун Орал
Издавач Бата Прес
Јазик Македонски
Година на објавување0
Број на страници100

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.22 MB