Лисиче
Чудна Шума

Лисиче

Шифра на артикл: 045424
Баркод: 9786084938040
Код на производителот: 45424
Достапно веднаш
0 МКД
700 МКД
490 МКД
7,93 EUR
Заштеда: 210 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Лисичето сонува. Сонува за времето кога беше мало како јаболче. За првиот пат кога излезе надвор од дувлото, со своите сестри и браќа. Тоа ги сонува големиот елен и момчето. И на крајот, сонува за она што се случи кога ги бркаше виолетовите пеперутки…
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Едвард ван де Вендел
Издавач Чудна Шума
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2021
Број на страници88
ДимензијаA4

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 343 МКД
5,55 EUR
Заштеда 30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Дора Гимеши
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Заштеда 30%
700 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.38 MB