Споменик од песни
Споменик од песни
Споменик од песни
Споменик од песни
Темплум

Споменик од песни

Шифра на артикл: 045524
ISBN: 9786084871453
Код на производителот: 45524
Достапно веднаш
0 МКД
370 МКД
370 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Првата книга од новата едиција сликовници „Старо купувам“ која ги спојува старите и новите домашни автор(к)и. Песни од Видое Подгорец, илустрирани од Ване Костуранов
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Видое Подгорец , Ване Костуранов
Издавач Темплум
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници30

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Joseph Coelho
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.43 MB