Бела и Зборко
Едука Мак

Бела и Зборко

Шифра на артикл: 045810
ISBN: 9786084951070
Код на производителот: 45810
Достапно веднаш
0 МКД
200 МКД
200 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„БЕЛА и ЗБОРКО“ е нова илустрирана книга, раскази за деcа. Ова е приказна за маcхката и папагалот која говори за стереотипите, за вообиcхаените секојдневни спротивставености, за веcхната борба за опстанок, но како во слуcхајов и за сожживот. За среќа, маcхките и папагалите се согласуваат да бидат сложни и да завладее вистински сожживот. Прекрасна приказна полна со пораки и поуки за најмалите.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Душко Трифуновски
Издавач Едука Мак
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници23

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
Sačuvano u omiljne
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Joseph Coelho
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.41 MB