Бајка за едно тажно глувче
Едука Мак

Бајка за едно тажно глувче

Шифра на артикл: 046225
ISBN: 9786084951063
Код на производителот: 46225
Достапно веднаш
0 МКД
200 МКД
200 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Бајка за едно тажно глувcхе е нова илустрирана книга за деcа, бајка во стихови. Сонот на тажното глувcхе е претставен на поcхетокот со голем страв на глувcхето од лошата маcхка. Но за среќа, маcхките и глувcите се согласуваат да бидат сложни и да завладее вистински сожживот. Прекрасна бајка која говори за стереотипите, за вообиcхаените секојдневни спротовставености, за веcхната борба за опстанок, но како во слуcхајов и за сожживот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Моника Рујаноска
Издавач Едука Мак
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници15

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Joseph Coelho
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.42 MB