Тигар на улица
Чудна Шума

Тигар на улица

Шифра на артикл: 046907
ISBN: 9786084938132
Код на производителот: 46907
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Инспирирана од познатата песна на Данил Хармс, „Тигар на улица“, оваа сликовница раскажува своја сопствена приказна низ слики: приказна за храброста, за силата да се спротивставиме, да се избориме и да го пронајдеме и разбудиме тигарот што спие длабоко во секој од нас.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Билјана С. Црвенковска, Катерина Николовска
Издавач Чудна Шума
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2021
Број на страници40
Димензија20x20cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Joseph Coelho
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 12.18 MB