Розови слонови
Розови слонови
Розови слонови
Розови слонови
Темплум

Розови слонови

Шифра на артикл: 046919
ISBN: 978-608-4871-46-0
Код на производителот: 46919
Достапно веднаш
0 МКД
340 МКД
340 МКД
5,50 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Зад станичните складови проаЃѓа автобус. Низ сувата улиcа ЃЌе помине труба прав, ЃЌе го допре плочникот, ЃЌе ја снема. ќе се укаже потоа малку подалеку, деcата трчаат и ускокнуваат во таа мала вртелеЃшка на ветрот, таа ЃЌе им избега, ЃЌе исчезне, ЃЌе отскита понатаму. Деcата трчаат по неа и викаат. Жжената Ѓшто поминува мрмори, не обрнувајЃЌи се никому: „Луди деcа. А тоа е најопасно. Најопасно.“ Не објаснувајЃЌи понатаму, како да кажала премногу од забранетото, таа заминува. ЃЧудната ветрена вртуЃшка се јавува пак на крајот од улиcата, како мамка.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Влада Урошевиќ, Ѓорѓе Јовановиќ
Издавач Темплум
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници32

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.25 MB