Чадот во градот
Едука Мак

Чадот во градот

Шифра на артикл: 047199
ISBN: 9786084951025
Код на производителот: 47199
Достапно веднаш
0 МКД
180 МКД
180 МКД
2,91 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Екоприказна низ фасцинантни илустрации и римувани стихови со наслов „ЧАДОТ ВО ГРАДОТ“ - сликовница во која за прв пат е застапен брендираниот и препознатлив лик на Супер Смешка. Креативен и едукативен проект – книга наменета за децата од предучилишна и рана училишна возраст, која според својата концепција, физиономија и структура има задача да влијае на градење свест кај децата за зачувување на животната средина, со тенденција за добивање сознанија и навики кои се стекнуваат во раната возраст.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Ели Маказлиева
Издавач Едука Мак
Јазик Македонски
Година на објавување0
Број на страници40

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Сања Арсова
400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.09 MB