Кика и г. Несоница
Прозарт Медиа

Кика и г. Несоница

Шифра на артикл: 047652
Баркод: 9786082561059
Код на производителот: 47652
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„КИКА И Г. НЕСОНИЦА“ е приказна за имагинативна, активна петгодишна девојка Кика, која заедно со својот измислен пријател господин Несоница со нетрпение го чека Божиќ за да научи да лизга на мраз. Уште една убава работа е што во семејството чекаат да се роди бебенце. Но, бебето ги крши плановите на Кика! Тато нема време да лизга со неа, баба не знае да чита приказни како мама… Прочитајте како приказната ќе стигне до среќен крај и како љубовта секогаш победува!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Едмундс Јансонс
Издавач Прозарт Медиа
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2021
Број на страници31
Димензија20xm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 343 МКД
5,55 EUR
Заштеда 30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Дора Гимеши
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Заштеда 30%
700 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.38 MB