Стела и Сани: Мистериозниот остров
Издавачки центар ТРИ

Стела и Сани: Мистериозниот остров

Шифра на артикл: 047785
ISBN: 9786084892670
Код на производителот: 47785
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Од еден до cелата лјубопитност на светот,колку сакаш да знаеш што има на мистериозниот остров? Ако одговорот е:многу,тогаш и ти си истражуваcх како Стела и Сани.Ним не им бега ниту една трага. Собирање докази или пловење по море? Овде ти избираш како ќе ја cхиташ приказната.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Бистра Георгиева, Наталија Лукомска
Издавач Издавачки центар ТРИ
Возраст 7 - 11 години
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници36

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Сања Арсова
400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.09 MB