Стела, Сани и јас
Издавачки центар ТРИ

Стела, Сани и јас

Шифра на артикл: 047786
ISBN: 9786084892663
Код на производителот: 47786
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Ти се слуcхило ли некогаш да бараш нешто што не знаеш како изгледа? ЗАМИСЛИ СИ ДЕКА ТИ, Стела и Сани треба да го барате изгубеното суштештво.Тоа е заталкано некаде во оваа сликовниcа.Еве ти мала помош:се плаши од светлината.Знаcхи,тргнувај накај се што свети!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Бистра Георгиева, Наталија Лукомска
Издавач Издавачки центар ТРИ
Возраст 5 - 7 години
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници28

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Сања Арсова
400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.1 MB