Ешко Црешко
Антолог

Ешко Црешко

Шифра на артикл: 047823
ISBN: 9786086634575
Код на производителот: 47823
Достапно веднаш
0 МКД
180 МКД
180 МКД
2,91 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Петти дел од сликовниците за фамилијата Ешковци! Четвртото новороденче на мајката Ежа, родено само четири секунди по третото, уште штом ги направи своите први два-три чекори надвор, се произнесе дека од сè на светов најмногу сака цреши. Но не, не само да ги гледа, туку – да ги јаде. Како можеше постојано и непрестајно да се остварува таа негова желба?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Александар Кујунџиски
Издавач Антолог
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници20

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Сања Арсова
400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.09 MB