Концертот на животните
Прозарт Медиа

Концертот на животните

Шифра на артикл: 047886
ISBN: 9786082561127
Код на производителот: 47886
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Знаете ли дека и животните од шумата сакаат да се забавуваат!? Затоа животните од оваа приказна одлучуваат да одржат концерт! Но, кој ли ќе им диригира? Каде да најдат диригент… Ако треба, тие ќе прошетаат насекаде низ светот за да си најдат диригент! Најпосле тие ќе успеат да ја вкусат радоста на музиката, другарството и меѓусебното помагање и да откријат колку било здодевно да се има предрасуди. Оваа сликовница со тврди корици е наменета за сите љубопитни дечиња коишто сакаат да научат а пријателството!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Фатих Ердоган
Издавач Прозарт Медиа
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2021
Број на страници27
Димензија29cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Сања Арсова
400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.09 MB