Драга зоолошка градино
Елоквента

Драга зоолошка градино

Шифра на артикл: 047887
ISBN: 9786086585389
Код на производителот: 47887
Автор: Род Кембел
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„Драга зоолошка градино“ е книгичка со прозорчиња која не застарува од годината кога е прв пат објавена, 1982. Децата со радост ги отвораат прозорчињата на книгата за да погодуваат и да откријат какви сè животни испратиле од зоолошката градина. Но, дали ќе биде испратено вистинското милениче? Книгата има крупни, јасни и впечатливи илустрации од сите омилени животни на децата и рефрен кој брзо се учи!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Род Кембел
Издавач Елоквента
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2021
Број на страници14

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Сања Арсова
400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.09 MB