Стела и Сани: Дали е обичен ден или роденден
Издавачки центар ТРИ

Стела и Сани: Дали е обичен ден или роденден

Шифра на артикл: 048703
ISBN: 9786084892700
Код на производителот: 48703
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Со Стела и Сани секој ден е весел како да е роденден! Но Стела го слави својот само еднаш во годината.Таа направи најубави покани,но со датумот настана збрка-а драг гостин никогаш не се брка.И така на роденденската забава подранија меcхката,стоногалките,жабата,пингвините... Како настана оваа грешка и како Стела со тоа се справи - видете во новата сликовниcа,таму забава се прави!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Бистра Георгиева, Наталија Лукомска
Издавач Издавачки центар ТРИ
Возраст 7 - 11 години
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници44

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.26 MB