Среќата е - една лисица
Антолог

Среќата е - една лисица

Шифра на артикл: 049153
Баркод: 9786082435107
Код на производителот: 49153
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
7,28 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Еднаш, многу одамна, во еден голем град, си беше едно дете по име Јаков. Тоа имаше татко, мајка и сите заедно живееја во дрво. Еден ден, во жживотот на Јаков се појави една лисиcа. А, кога во жживотот ќе ви се појави лисиcа, тоа знаcхи дека може да се оcхекува се. Емотивната приказна зборува за пријателството, за дарежливоста, за тагата поради загубата и за радоста од новите откритија. За она што им е важно на сите луѓе - големи и мали. Ова е приказна за среќата.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Евелина Дациуте Аушра Киудулаите
Издавач Антолог
Возраст 5 - 7 години
Јазик Македонски
Година на објавување2022
Број на страници48

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 343 МКД
5,55 EUR
Заштеда 30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Дора Гимеши
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Заштеда 30%
700 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.39 MB