Љубопитното зајаче
Едука Мак

Љубопитното зајаче

Шифра на артикл: 049347
ISBN: 9786084951155
Код на производителот: 49347
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Храброста и љубопитноста го движат светот, му даваат крила на сонот, ја раѓаат желбата за нови cхекори. Секоја остварена замисла, секое ново откритие не води кон вистинскиот пат на раст и развој надвор, меѓу другите и внатре, во себе. Затоа, да бидеме храбри и љубопитни како љубопитното зајаcхе, да го надминеме стравот, да го прифатиме предизвикот на секој нов ден! Да го откриваме жживотот на свој наcхин и по своја патека.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Роза Костеска
Издавач Едука Мак
Димензија A4
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници15

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 343 МКД
5,55 EUR
Заштеда 30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Дора Гимеши
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Заштеда 30%
700 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.26 MB