Леле во што се пртетворив
Антолог

Леле во што се пртетворив

Шифра на артикл: 049367
ISBN: 9786082435305
Код на производителот: 49367
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Мила се буди со првите сончеви зраци. Треба да ги набере лимоните од градината. Но лимоновото дрво е огромно, а Мила малечка. Не ѝ е лесно! Таа почнува да мечтае: дали би била посреќна ако сум слободна како птица што пее или како облак што лебди на ветерот?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Елиф Јеменџи
Издавач Антолог
Димензија A5
Возраст 3 - 5 години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници24

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Сања Арсова
400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.11 MB