Фармерот Борис
Бата Прес

Фармерот Борис

Шифра на артикл: 050047
ISBN: 9786082531359
Код на производителот: 50047
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Фармерот Борис има фарма, а таму има многу животни! Погледни, прочитај и изброј!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Тед Ван Лишаут, Филип Хопман
Издавач Бата Прес
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2020
Број на страници32

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Сања Арсова
400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.13 MB