Шапката на господинот Зингер
Шапката на господинот Зингер
Шапката на господинот Зингер
Шапката на господинот Зингер
Темплум

Шапката на господинот Зингер

Шифра на артикл: 051479
Код на производителот: 51479
Достапно веднаш
0 МКД
370 МКД
370 МКД
5,99 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„Епа Лео, се прашувам зошто мојата шапка одлета туку-така. Можеби има нешто внатре.“ Господинот Зингер ѕирна во шапката. „Што е? Што има во шапката?“ праша Лео. Ѕирна и тој, ама не виде ништо. „Аха, сега гледа“, рече господинот Зингер. „Има приказна. Приказна што сака да излезе надвор.“ Шармантната приказна на Кери Феган, проследена со имагинативните илустрации на уметникот Душан Петричиќ, ќе ги израдува младите читатели кои уживаат да плетата свои приказни
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Кери Феган, Душан Петричиќ
Издавач Темплум
Јазик Македонски
Година на објавување2022
Број на страници34

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.23 MB