Ешка Грешка
Антолог

Ешка Грешка

Шифра на артикл: 052648
ISBN: 9786086634582
Код на производителот: 52648
Достапно веднаш
0 МКД
180 МКД
180 МКД
2,91 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Можеби Ешка Грешка ќе се викаше поинаку доколку уште на почетокот не направи нешто различно од другите ежиња: наместо да продолжи да цица од шишенцето – таа побара цуцла. И во следните денови и години Ешка Грешка се случуваше многу нешта да ги направи на свој начин. И, иако името ѝ остана какво што ѝ беше, тоа не значеше дека правеше вистински грешки. На пример, во една пригода ја сретна една од нивните најголеми непријателки–лисицата Лисица Рисица… Дознајте ја и вие приказната што долго ќе се раскажува меѓу сите жители на шумата Иглолисна!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Александар Кујунџиски
Издавач Антолог
Димензија A5
Возраст 4+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување0
Број на страници16

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Сања Арсова
400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.11 MB