Градот Вабу и потрагата на Нави
Чудна Шума

Градот Вабу и потрагата на Нави

Шифра на артикл: 053036
ISBN: 9786084938385
Код на производителот: 53036
Достапно веднаш
0 МКД
375 МКД
375 МКД
6,07 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Додека Нави го набљудуваше балонот, балонот ја набљудуваше собата на Нави: мал кревет со две перниcи, полица со три фиоки, што ли се крие внатре? Мала полица со книги и уште една со фотографии во рамка, закачалка, глобус и многу играчки! Хм, за џабе си го губам времето, ти си само еден обичен балон - си рече Нави и отиде да си игра.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Симона Јованоска
Издавач Чудна Шума
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници52
ДимензијаB5

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB